HSK ENERGIA
Energooszczędność dla biznesu
z myślą o przyszłości

Stawianie efektywności energetycznej w centrum uwagi już dziś staje się czynnikiem decydującym o konkurencyjności biznesu. Nasze rozwiązania pozwalają obniżyć koszty i przyczyniają się do zrównoważonego zarządzania energią w Twojej firmie. Dzięki nam nie tylko szybko ograniczysz wydatki na energię, ale także dbasz o środowisko, dołączając do liderów pozytywnych zmian, którzy dbają o naszą planetę dla przyszłych pokoleń.

Energooszczędność dla biznesu
Optymalizujemy koszty energii
na wiele sposobów

Wykorzystujemy szerokie portfolio technologii, dzięki czemu wdrażamy kompleksowe rozwiązania, które pomagają zwiększać efektywność energetyczną i bezpieczeństwo biznesu. Nasze podejście opiera się na analizie unikalnych potrzeb i potencjału, żeby dostarczać rozwiązania dopasowane do priorytetów Twojego biznesu. Pozwól, że pokażemy, co możemy dla Ciebie zrobić:

Fotowoltaika dla biznesu
01
Fotowoltaika dla biznesu

Fotowoltaika to nie tylko sposób na obniżenie rachunków za energię zużywaną do produkcji i utrzymania obiektów. Sprawdź już dziś, jak szybko możesz zacząć zarabiać na produkcji energii elektrycznej dzięki instalacji nowoczesnych paneli fotowoltaicznych w Twojej firmie.

Zobacz więcej
Kompensacja mocy biernej
02
Kompensacja mocy biernej

Zlikiduj problem rosnących kosztów mocy biernej i poznaj szereg korzyści dla wydajności, jakości funkcjonowania i trwałości urządzeń elektrycznych w Twojej firmie wynikających z instalacji aktywnych kompensatorów mocy biernej.

Zobacz więcej
Magazynowanie  energii
03
Magazynowanie energii

Magazynowanie energii to gromadzenie i przechowywanie wytworzonej energii do późniejszego wykorzystania. Jest to ważne zwłaszcza dla odnawialnych źródeł energii, takich jak energia słoneczna i wiatrowa, które generują energię w nadmiarze i są zależne od warunków atmosferycznych.

Zobacz więcej
Możliwości dofinansowania
04
Możliwości dofinansowania

Pozwól naszym ekspertom przeanalizować możliwości pozyskania dofinansowań i leasingu urządzeń optymalizujących energochłonność Twojego przedsiębiorstwa. Zapoznaj się z naszą ofertą finansowania.

Zobacz więcej
-dlaczego-my-icon.svg
Dlaczego my

HSK Energia to należący do Grupy Zasada producent i dostawca rozwiązań technologicznych dla segmentu B2B, które podnoszą energooszczędność budynków, ograniczają koszty energii elektrycznej oraz zwiększają bezpieczeństwo energetyczne i generują dodatkowe zyski dla właścicieli. Przeszło 10 lat doświadczeń w oszczędzaniu energii, fachowy zespół i wysoka dynamika działania pozwalają nam realizować wielkoskalowe przedsięwzięcia energetyczne dla biznesów w całej Polsce.

Doświadczenie
Doświadczenie

Nasza firma ma długą historię działalności i szerokie doświadczenie w sektorze energetycznym. 

Innowacyjność
Innowacyjność

Staramy się wprowadzać innowacyjne rozwiązania, które pomogą naszym klientom oszczędzać energię i korzystać z bardziej efektywnych źródeł energii.

Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo

Inwestujemy w nowoczesne technologie, aby minimalizować ryzyko awarii i zapewnić ciągłość dostaw.

zaufali-nam-icon.svg
Zaufali nam

Dziękujemy naszym klientom za zaufanie, które nam udzielają i zapewniamy, że nadal będziemy robić wszystko, aby to zaufanie utrzymać i nadal się rozwijać.

formularz-icon.svg
Formularz kontaktowy

Zapraszamy do skontaktowania się z nami! 
Jesteśmy dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i zapewnić pomoc w sprawach związanych z naszymi usługami.

Przepisz kod
Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.
Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na używanie plików cookies oraz akceptujesz Politykę prywatności obowiązującą na tej stronie.